KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101300
nr 1210 1300
Ingvar Hällgren
(1917-1980), Sverige
Oljemålning, "Ateljédörren". Signerad, daterad -72. Olja på duk, 36x32 cm
Ingvar Hällgren, svensk bildkonstnär född 1917, död 1980.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:59:33
12/10 22:51:52
Ingvar Hällgren
Läs mer om Ingvar Hällgren